Kausi 2019–2020

HARJOITUS- JA SUOMEN CUP-OTTELUT 2019

 

PäivämääräAlkamisaikaPelipaikkaOtteluTulosJutut
 
PE 09.08.2019klo 18:30KotkaTitaanit – Hunters2 – 4ennakkoraporttikoostekuvat
KE 14.08.2019klo 18:30HollolaHC Giants – Titaanit3 – 2 jaennakkoraporttikuvat
KE 21.08.2019klo 18:30KotkaTitaanit – HC Giants6 – 5ennakkoraporttikoostekuvat
KE 28.08.2019klo 18:30KotkaTitaanit – PEPO HC (Cup)5 – 1ennakkoraporttikooste
LA 31.08.2019klo 19:40TikkurilaHC Vantaa – Titaanit (Cup)2 – 6ennakkoraporttikooste
KE 04.09.2019klo 18:30EspooK-Espoo – Titaanit (Cup)6 – 2ennakkoraporttikooste
LA 07.09.2019klo 17:00KotkaTitaanit – Ketterä (Cup)1 – 8ennakkoraporttikooste
PE 13.09.2019klo 18:30PorvooHunters – Titaanit9 – 2ennakkoraportti

SUOMI-SARJAN RUNKOSARJA
 

PäivämääräAlkamisaikaPelipaikkaOtteluTulosJutut
 
LA 21.09.2019klo 17:00KotkaTitaanit – Karhu HT6 – 1ennakkoraporttikooste
SU 22.09.2019klo 17:30JyväskyläD-Kiekko – Titaanit2 – 3ennakkoraporttikooste
LA 28.09.2019klo 16:00KalajokiJHT – Titaanit4 – 2ennakkoraporttikoostekuvat
SU 29.09.2019klo 16:00UusikaarlepyyMuik Hockey – Titaanit2 – 3ennakkoraporttikoostekuvat
LA 05.10.2019klo 16:00SeinäjokiS-Kiekko – Titaanit6 – 2ennakkoraporttikooste
SU 06.10.2019klo 16:00NokiaPyry – Titaanit4 – 2ennakkoraporttikoostekuvat
PE 11.10.2019klo 18:30KotkaTitaanit – K-Espoo2 – 9ennakkoraporttikoostekuvat
LA 12.10.2019klo 17:00KotkaTitaanit – Laser HT6 – 5 jaennakkoraporttikooste
PE 18.10.2019klo 18:30KotkaTitaanit – Haukat9 – 2ennakkoraporttikooste
PE 25.10.2019klo 18:30HollolaHC Giants – Titaanit6 – 4ennakkoraporttikoostekuvat
LA 26.10.2019klo 17:00KotkaTitaanit – Riemu8 – 4ennakkoraporttikoostekuvat
LA 02.11.2019klo 17:00KotkaTitaanit – Muik Hockey8 – 2ennakkoraporttikoostekuvat
PE 08.11.2019klo 18:30EspooK-Espoo – Titaanit7 – 2ennakkoraporttikooste
KE 13.11.2019klo 18:30JärvenpääHaukat – Titaanit4 – 3 jaennakkoraporttikooste
LA 16.11.2019klo 17:00KotkaTitaanit – HC Giants2 – 3 jaennakkoraporttikoostekuvat
LA 23.11.2019klo 17:00KotkaTitaanit – S-Kiekko4 – 8ennakkoraporttikoostekuvat
PE 29.11.2019klo 18:30KotkaTitaanit – Hunters3 – 6ennakkoraporttikoostekuvat
LA 30.11.2019klo 17:00KotkaTitaanit – HCIK6 – 3ennakkoraporttikoostekuvat
PE 06.12.2019klo 15:00KotkaTitaanit – FPS3 – 5ennakkoraporttikooste
LA 07.12.2019klo 17:00ForssaFPS – Titaanit7 – 1ennakkoraporttikooste
LA 14.12.2019klo 17:00KotkaTitaanit – Raahe-K4 – 5 vlennakkoraporttikoostekuvat
SU 15.12.2019klo 17:00JyväskyläRiemu – Titaanit1 – 5ennakkoraporttikooste
LA 04.01.2020klo 17:00RaaheRaahe-K – Titaanit4 – 1ennakkoraporttikooste
SU 05.01.2020klo 16:00OuluLaser HT – Titaanit5 – 4 jaennakkoraporttikooste
LA 11.01.2020klo 17:00KotkaTitaanit – JHT5 – 6 jaennakkoraporttikooste
SU 12.01.2020klo 17:30PoriKarhu HT – Titaanit4 – 2ennakkoraporttikooste
LA 18.01.2020klo 17:00KotkaTitaanit – Pyry3 – 2 jaennakkoraporttikooste
SU 19.01.2020klo 13:30KaarinaHCIK – Titaanit6 – 8ennakkoraporttikooste
PE 24.01.2020klo 18:30PorvooHunters – Titaanit4 – 3ennakkoraporttikoostekuvat
LA 25.01.2020klo 17:00KotkaTitaanit – D-Kiekko5 – 3ennakkoraporttikooste

SUOMI-SARJAN ALEMPI LOPPUSARJA

 

PäivämääräAlkamisaikaPelipaikkaOtteluTulosJutut
 
LA 01.02.2020klo 17:00KotkaTitaanit – S-Kiekko5 – 2ennakkoraporttikooste
PE 07.02.2020klo 18:30KotkaTitaanit – Haukat3 – 2 jaennakkoraporttikooste
LA 08.02.2020klo 17:00KotkaTitaanit – Riemu5 – 3ennakkoraporttikooste
LA 15.02.2020klo 16:45OulunsaloLaser HT – Titaanit6 – 4ennakkoraporttikooste
SU 16.02.2020klo 16:00UusikaarlepyyMuik Hockey – Titaanit5 – 4ennakkoraporttikoostekuvat
PE 21.02.2020klo 18:30KotkaTitaanit – HCIK5 – 2ennakkoraporttikooste
SU 23.02.2020klo 17:30PoriKarhu HT – Titaanit5 – 3ennakkoraporttikooste